Düğün Rehberim

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma ilkrmshn
Düğün Rehberim, yakın zamanda düğünü olarak çiftlerin kullanması amacıyla geliştirilmiştir.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Düğün Rehberim mobil uygulaması yakın tarihlerde düğün planı olan kişilerin işini kolaylaştırması amacıyla tasarlanmıştır. Şüphesiz ki birbirini seven çiftlerin en özel alanı düğün törenleridir. Bunun en özel olması için ellerinden gelenleri yaparlar. 

Düğün organizasyonunuzda işinizi kolaylaştıracak bir mobil uygulama isterseniz Düğün Rehberim uygulamasının içeriklerini değerlendirin. Uygulama sayesinde düğün sürecinde ihtiyacınız olan her şeye anında ulaşacaksınız. Hiçbir detayı atlamadan planlama yapabilecek eksiklerinizi anında göreceksiniz. 

Düğün yapacağınız çevrenin adet ve geleneklerini öğrenmek için Düğün Rehberim size öncülük edecektir. Gelenek ve göreneklerimize uygun bir düğün sürecinin nasıl olacağı hakkında detaylı bilgilere yine Düğün Rehberim uygulaması üzerinden ulaşın. Sorular ile kafanızı doldurmayın. Uygulamayı açın ve öğrenmek istediğiniz bilgileri kolaylıkla edinin. Genel hatlarıyla söz, nişan, kına ve düğün adetleri hakkında bilgi verici metinler sunan Düğün Rehberim mobil uygulaması bu süreçte her an yanınızda olacak. 

Söz töreninizde yapılacak adetler ve gerekli olan araç gereçlere ait bir listeye göz atabilirsiniz. Nişan modülü ile; nişan adetlerine, nişan için ihtiyaç listesine ve nişanınıza ait geri sayım aracına ulaşacaksınız. Bunun gibi özel bilgiler Düğün Rehberim uygulaması ile avuçlarınızın içerisinde olacak. 

 

Düğün Rehberim indir